Rychle a spolehlivě

Vízum do USA

Stres. Strach. Obavy. Nervozita. Všechna tato slova pro mě souvisela minulý rok s jediným. MATURITA. Tu jsem s překvapením zdolala dokonce s vyznamenáním, ale stres, strach, obavy a nervozita neodešly. Přihlášky na vysokou školu jsem podala jen dvě. Bohužel, bohudík jsem se nikam nedostala, a tak mám teď možnost napsat Vám z Ameriky. Stačilo jen vyřídit vízum do USA a získat nějaké peníze na účet.

Potoky slz a zklamání provázelo můj rozhovor s rodiči. ,,Mami, tati, nikam mě nevzali.“ Stála jsem tam s roztrhanou obálkou s nápisem doporučeně, kde se psalo, že pro vysoký počet uchazečů jsem nebyla navržena na přijetí. PANIKA. Další, čím by se dalo charakterizovat období, které mě čekalo. Jazyková škola, druhá kola přijímacích řízení, pracovní úřad? :-O Vstávaly mi chlupy na rukou, tohle nechci. Přijít na to, co chci, netrvalo příliš dlouho. Chci zdokonalit jazyk, v mém případě tedy angličtinu, ale určitě ne na jazykovce. No jasně, hurá do Améru. Co třeba?

Nemělo cenu, hledat studium v USA, protože jsem se chtěla nejdéle za rok vracet zpět do ČR, a tak jsem zvolila brigádu. Proč si nepřivydělat prodejem knih po domech? Prodejem, u kterého je nutnost použít angličtinu. Prodejem, u kterého budu neustále v kontaktu. Tak mami, tati, odlítám. Něco mi chybí. Vízum do USA.

Shromáždění všech potřebných dokumentů nebyla hračka, ale to natěšení a motivace, že budu sakra v Americe mě poháněli neustále kupředu. Mnoho lidí vůbec neví, že nějaké vízum je třeba. Ještě více lidí neví, že pro vyřízení musí podstoupit pohovor. Pár otázek, jako proč, za jakým účelem, co vás baví, bylo zodpovězeno a mně nezbývalo než se modlit, aby všechno prošlo. Štěstěna tentokrát stála při mně, a tak jsem vzala letenku i vízum do USA, a teď hovořím jak rodilý mluvčí.

Naši partneři nabízí i vízum do USAwww.usa-esta-letenky.cz