Rychle a spolehlivě

Rusko vízum

Chci poznat Rusko

Naskytla se Vám cesta nebo prostě jen chcete Rusko navštívit, ale přesto Vám v tom brání to, že musíte mít Rusko vízum do této oblasti? I já jsem jednou stála před touto otázkou, jet a vyřizovat nebo si prostě vybrat jinou lokalitu než Rusko, vždyť v dnešní době jich máme tolik na výběr a vízum bych nepotřebovala. Ale pak jsem si řekla, že Rusko chci vidět a v cestě nebude stát nějaké vízum! A jak jsem to tedy udělala?

První ze všeho je potřeba si zjistit, co všechno potřebujete pro úspěšné vyřízení víza. Já jela jako turistka, tudíž jsem si sháněla informace o Rusko vízum pro turistiku. Pro toto vízum je potřeba platný cestovní pas, kopie cestovního pasu – dvojstránka, kde je Vaše fotografie, jednu Vaši současnou fotografii v pasovém formátu. Dále je nutné vyplnit vízový formulář, to můžete udělat buď ručně v papírové podobě, nebo i online formulář. Potom je potřeba zajistit kopii cestovního pojištění a v neposlední řadě pozvání do Ruska nebo turistický voucher. Pokud chcete Rusko navštívit, ale na pozvání jste pozapomněli, nezoufejte! Pořád lze využít služeb zprostředkovacích agentur, které Vám zajistí Rusko vízum i s pozváním. Pokud toto všechno máte, jste na dobré cestě pro Rusko vízum.

Rusko vízum se vyřizuje zpravidla asi 7 pracovních dní od doby, kdy ho Rusko přijme na ambasádě, doba lze o něco zkrátit zadáním expresní objednávky, ovšem vřele doporučuji vzpomenout si na Rusko vízum s větším časovým předstihem, aby Vás pak neznervózňovalo každé zpoždění, které na úřadě může nastat.

Vyřídit si vízum do Ruska můžete samozřejmě sami, ovšem v dnešní době je praktičtější a mnohdy i ekonomičtější využít zprostředkovací agenturu, a to hned z několika důvodů! Mají letité zkušenosti, přesně vědí co všechno je potřeba doložit, kdy to doložit, Rusko budou znát pravděpodobně o něco lépe, tudíž Vám poradí Vám s jakýmkoliv dotazem, který Vás zajímá a vysvětlí Vám, co bude následovat. Navíc již v dnešní době vůbec nemusíte osobně chodit do kanceláře a dá se celou dobu komunikovat prostřednictvím pošty, kurýra i emailu.

Ať už zvolíte, jak zvolíte, doufám, že Vaše volba bude správná a na Rusko budete vzpomínat jen dobře, bez ohledu na to, že jste potřebovali Rusko vízum, stejně jako já.